PATENT BURADA, 2001 yılından itibaren birçok kurumsal firma ve kuruluşlara sınai mülkiyet hakları ve bu hakların korunması üzerine danışmanlık hizmeti veren marka patent vekilleri ve uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

 

PATENT BURADA, güven, gizlilik ve disiplin esaslı çalışma prensibiyle; Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım tescili konularında, müşterilerine ve Türkiye’ye değer katacak atılımların altına vekil olarak imzasını atmayı kendine görev edinmiş bir firmadır. Amacımız ise firmanız için en hızlı, en doğru ve en kaliteli hizmeti sunarak, gerek ulusal gerekse uluslararası işlemlerinizin her aşamasında yanınızda yer almaktır.

 

PATENT BURADA olarak amacımız, uygun maliyet ve profesyonel danışmanlık ile , teknolojiyi kullanıp en hızlı şekilde işlemlerinizi gerçekleştirip, memnun müşteriler kazanmaktır. Müşteri memnuniyetini esas alan, müşterilerinin ihtiyaçlarını empati kurarak profesyonel bir ekip ile sizlere özel çözümler sunan, hızlı, güvenilir, kaliteli, uygun ve doğru hizmet vererek ticari hayatın gelişiminde önemli bir rol oynamayı misyon edinmiştir.